Wat heb je nodig?



Wat heb je nodig?

Als je besluit om lid te worden, dan heb je het volgende nodig om te kunnen starten met de hockey competitie: 

  • Hockeystick 
  • Scheenbeschermers 
  • Bitje (gebitsbeschermer) 
  • Hockeyschoenen 
  • HSD clubtenue (shirt, korte broek/rokje en sokken)


Het HSD clubtenue bestaat uit:

  • Bordeauxrood Reece shirt met donker blauwe banen in de flanken, een clublogo op de linkerborst en sponsorlogo's op de voorzijde, de achterzijde en de mouwtjes
  • Donkerblauwe Reece rok / skorts (voor dames en meisjes)
  • Donkerblauwe Reece korte broek / shorts (voor heren en jongens)
  • Grijs met rode kniekousen, voorzien van een HSD logo 


Het is vereist om alle wedstrijden in een HSD-tenue te spelen.

Dit Reece tenue is online te koop bij Pluto Sport en kan besteld worden via de HSD leden webshop.

 

Doe je ook mee aan zaalhockey, dan heb je in de zaal daarnaast ook sportschoenen met een (lichte) zool nodig die niet afgeven op de zaalvloer (stevige gymschoenen), een zaalhockeystick (deze zijn dunner dan een veldstick) en één gesloten zaalhandschoen (linker hand). Je kunt elk jaar rond oktober besluiten of je mee wil doen met zaalhockey. 


Op deze site kunnen leden met clubkorting HSD broeken, rokken, trainingspakken en sokken bestellen. Naast het clubtenue kan er gekozen worden uit vele andere hockeyproducten. 

 

Ook wordt vaak binnen het team of club onderling tweedehands kleding aangeboden!

Breadcrumbs


Deel deze pagina